Opinie o Nas
Numer telefonu: 14 692 03 36 lub 735 964 985
Strona główna » Dlaczego u nas?

Dlaczego u nas?
 

1. Kupując u nas produkty, możesz być pewny dostarczenia roślin najwyższej jakości oraz profesjonalnie zapakowanej.
 

2. Otrzymany towar nie spełnia Twoich oczekiwań? - wystarczy, że wyślesz nam zdjęcie niezadowalającej Cię rośliny, a my zrobimy wszystko by rozwiązać ten problem. Bo dla nas najważniejszy jest zadowolony klient!
 

3. Zamówiona roślina uszkodziła się w transporcie? - ZAWSZE ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIERZEMY NA SIEBIE. Nasze wieloletnie doświadczenie związane z wysyłką towarów pozwala nam w 99% przypadków trafnie zdiagnozować warunki pogodowe i zminimalizować ryzyko uszkodzenia termicznego lub mechanicznego roślin.
 

4. W przypadku szczególnie wrażliwych roślin dajemy kilkutygodniową gwarancję, która pozwoli klientom bez najmniejszej niepewności sprawdzić czy towar nie uległ uszkodzeniu w trakcie transportu. Szczególnie dotyczy to roślin ciepłolubnych typu zamiokulkas itp.
 

5. Jeśli nadal boisz się kupować kwiaty w naszym sklepie to może przekona Cię to, że tysiące klientów z całej Polski ( nawet z jej najdalszych zakątków) robi u nas zakupy internetowe i ich opinia i komentarze są dla nas najlepszą rekomendacją i motywacją do udoskonalania i poprawiania jakości naszego sklepu i asortymentu. Szczególnie biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z tak specyficznym i pięknym asortymentem. To co robimy staramy się robić jak najlepiej nie tylko dlatego, że jest to nasza praca ale jest to również nasza pasja.

 

 

alt
alt alt

Przejdź do strony głównej
Klosek - strona firmowa
DBAMY O TWOJĄ PRYWATNOŚĆ
Dbając o Twoją prywatność chcemy Cię poinformować, iż zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności, dostosowując ją do ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych, nazywane w skrócie RODO. Pokazujemy jakie dane zbieramy i w jakim celu, oraz do czego je wykorzystujemy a także jakie macie Państwo w związku z tym prawa. Te informacje są ważne, dlatego prosimy o dokładne zapoznanie się z tym dokumentem.
Naszą Politykę prywatności znajdziesz tutaj
OK