Opinie o Nas
Numer telefonu: 14 692 03 36 lub 735 964 985
Strona główna » Dla firm » Hydroponika

Godne polecenia

1234
  • SZEFLERA NORA 90 cm
  • AUKUBA JAPOŃSKA (Aucuba japonica) 35 cm
  • PEPEROMIA GINNY
  • CHAMEDORA (Chamedorea) 40 cm
  • KWIETNIKI2
01234
0

Hydroponika

alt

 
Rośliny w uprawie hydroponicznej należy uprawiać w dostosowanych doniczkach z systemem nawadniającym, w których wskaźnik poziomu wody zapewnia optymalną kontrolę poziomu wody jednocześnie ułatwiając dostarczenie roślinie odpowiedniej ilości składników odżywczych.
Idealnie sprawdzą się donice wiodącej marki Lechuza, które są w pełni przystosowane do uprawy hydroponicznej.

Główną zaletą tego typu uprawy jest dokładnie dozowanie wody wraz ze składnikami odżywczymi w porównaniu do tradycyjnej  uprawy w ziemi.
Rośliny w uprawie hydroponicznej są bardzo często wykorzystywane w firmach i biurach, ze względu na łatwość uprawy i możliwość wydłużenia okresu pomiędzy podlewaniami w porównaniu do tradycyjnej metody uprawy. Dodatkowo brak ziemi w doniczce eliminuje występowanie alergenów i roztoczy w niej występujących.


Aby uzyskać szczegółowe informacje i aktualną ofertę prosimy o kontakt:
sklep@kwiatydonice.pl
weronika.sroka@kwiatydonice.pl

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Wysokość rośliny

Klosek - strona firmowa
DBAMY O TWOJĄ PRYWATNOŚĆ
Dbając o Twoją prywatność chcemy Cię poinformować, iż zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności, dostosowując ją do ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych, nazywane w skrócie RODO. Pokazujemy jakie dane zbieramy i w jakim celu, oraz do czego je wykorzystujemy a także jakie macie Państwo w związku z tym prawa. Te informacje są ważne, dlatego prosimy o dokładne zapoznanie się z tym dokumentem.
Naszą Politykę prywatności znajdziesz tutaj
OK