Numer telefonu: 735 964 985
Strona główna1 » Jakość online

Jakość online1. Kupując u nas produkty możesz być pewny dostarczenia roślin najwyższej jakości oraz profesjonalnie zapakowanej.
 

2. Otrzymany towar nie spełnia Twoich oczekiwań ? - wystarczy, że wyślesz nam zdjęcie niezadowalającej Cię rośliny, a my zrobimy wszystko by rozwiązać ten problem. Bo dla nas najważniejszy jest zadowolony klient!
 

3. Zamówiona roślina uszkodziła się w transporcie ? - ZAWSZE ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIERZEMY NA SIEBIE. Nasze wieloletnie doświadczenie związane z wysyłką towarów pozwala nam w 99% przypadków trafnie zdiagnozować warunki pogodowe i zminimalizować ryzyko uszkodzenia termicznego lub mechanicznego roślin.
 

4. W przypadku szczególnie wrażliwych roślin dajemy kilkutygodniową gwarancję, która pozwoli klientom bez najmniejszej niepewności sprawdzić czy towar nie uległ uszkodzeniu w trakcie transportu. Szczególnie dotyczy to roślin ciepłolubnych typu zamiokulkas itp.
 

5. Jeśli nadal boisz się kupować kwiaty w naszym sklepie to może przekona Cię to, że tysiące klientów z całej Polski ( nawet z jej najdalszych zakątków) robi u nas zakupy internetowe i ich opinia i komentarze są dla nas najlepszą rekomendacją i motywacją do udoskonalania i poprawiania jakości naszego sklepu i asortymentu. Szczególnie biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z tak specyficznym i pięknym asortymentem. To co robimy staramy się robić jak najlepiej nie tylko dlatego, że jest to nasza praca ale jest to również nasza pasja.

 


Przejdź do strony głównej
Klosek - strona firmowa
DBAMY O TWOJĄ PRYWATNOŚĆ
Dbając o Twoją prywatność chcemy Cię poinformować, iż zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności, dostosowując ją do ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych, nazywane w skrócie RODO. Pokazujemy jakie dane zbieramy i w jakim celu, oraz do czego je wykorzystujemy a także jakie macie Państwo w związku z tym prawa. Te informacje są ważne, dlatego prosimy o dokładne zapoznanie się z tym dokumentem.
Naszą Politykę prywatności znajdziesz tutaj
OK