Opinie o Nas
Numer telefonu: 14 692 03 36 lub 735 964 985

O nasW branży kwiatowo-ogrodniczej działamy już od kilku dekad. Jeszcze kilkanaście lat temu sprzedając kwiaty na giełdzie nie mieliśmy pojęcia co to jest internet i jakie w przyszłości będzie stwarzał możliwości rozwoju handlu.

 

Sklep internetowy www.kwiatydonice.pl, który otworzyliśmy w 2014 roku, jest dla nas naturalną koleją rzeczy, bo chcemy podążać za Klientami. W krótkim czasie z lokalnej firmy staliśmy się firmą ogólnopolską. Kamieniem milowym w naszej działalności było uruchomienie internetowej sprzedaży żywych roślin. Jako jedni z nielicznych w kraju rozpoczęliśmy sprzedaż tego typu asortymentu właśnie w taki sposób.
 

Dziś z dumą możemy napisać, że nasze już kilkuletnie doświadczenie w e-handlu żywymi roślinami doniczkowymi, zaowocowało bardzo dużym gronem zadowolonych Klientów w całym kraju, którzy wracają do nas i polecają innym.
 

Gwarantujemy produkty i obsługę na najwyższym poziomie. Dostarczamy najlepszej jakości rośliny, które zapakowane są w profesjonalny sposób. Takie rozwiązanie pozwala zniwelować ryzyko uszkodzenia w trakcie transportu do Klientów. Testy przy tworzeniu autorskiego systemu pakowania trwały wiele miesięcy. Wszystko z troską o dobro transportowanych roślin oraz zadowolenie naszych Klientów, którzy otrzymują rośliny w nienaruszonym stanie.
 

Misją naszej firmy jest dostarczanie kwiatów do mieszkań i biur wprowadzając naturalny klimat do każdego wnętrza oraz podnoszenie jakości usług w branży e-handlu. Zadowolony klient jest dla nas motywacją do dalszej pracy.
 

Zapraszamy do świata przepięknych kwiatów i donic!

 

Dominik Kłósek


 Zespół kwiatydonice.pl

 

Karolina
 

To specjalista od kwiatów doniczkowych. Rośliny nie mają przed nią żadnych tajemnic. Każdą Waszą wątpliwość rozwieje w mgnieniu oka. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w Kwiatydonice.pl podoła nawet najcięższym zleceniom. Szczególnie chętnie doradzi w doborze dużych kwiatów do biur.
 

Jakub
 

Wirtualny asystent Twoich zakupów, odpowie na każde pytanie. W kwiatydonice.pl odpowiada za logistykę i za techniczną stronę zakupów. Dba o to aby Wasze transakcje przebiegały sprawnie i wygodnie. W razie napotkania jakichkolwiek problemów Jakub zawsze służy pomocą.


 

Magdalena
 

W kwiatydonice.pl odpowiada za obsługę i uśmiech na twarzy Klientów. To bardzo miła i cierpliwa osoba, która chętnie doradzi i pomoże w złożeniu zamówienia zarówno telefonicznego jak i internetowego. Dba o to, aby nie zabrakło żadnych nowości w naszej ofercie, a poza tym kompletuje zamówienia, aby niczego nie zabrakło w Waszych paczkach.
 

Joanna
 

Asia to mistrzyni realizowania zamówień. W kwiatydonice.pl głównie ona kontroluje i odpowiada za pakowanie i wysyłanie Waszych przesyłek. Ona również może wiele powiedzieć o naszych roślinach, bo wiele z nich własnoręcznie pielęgnuje i dba o doskonałą kondycję naszego asortymentu.
 

Natalia
 

To ona dba o artystyczną część naszego sklepu. Śledzi bieżące trendy wnętrzarskie i pokazuje nasze kwiaty i donice w najciekawszych aranżacjach. Nie masz pewności jak będą wyglądać nasze towary w Twoich wnętrzach? Bez wahania skontaktuj się z Natalią a ona zrobi wizualizację, które rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości.
 

Weronika
 

W związku z tym, że z kwiatami ma do czynienia od urodzenia a przy okazji rośliny są jej pasją, możemy śmiało powiedzieć, że w jej żyłach płynie „zielona” krew. Masz nietypowe pytanie związane z jakimkolwiek towarem, który jest w naszej ofercie? Dzwoń do Weroniki. Jej mocną stroną są social media, więc jeśli lubisz ten kanał kontaktu to ona zawsze jest gotowa na konwersację.


 

 


 


Przejdź do strony głównej
Klosek - strona firmowa
DBAMY O TWOJĄ PRYWATNOŚĆ
Dbając o Twoją prywatność chcemy Cię poinformować, iż zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności, dostosowując ją do ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych, nazywane w skrócie RODO. Pokazujemy jakie dane zbieramy i w jakim celu, oraz do czego je wykorzystujemy a także jakie macie Państwo w związku z tym prawa. Te informacje są ważne, dlatego prosimy o dokładne zapoznanie się z tym dokumentem.
Naszą Politykę prywatności znajdziesz tutaj
OK