kwiatydonice.pl

Biohumus

Rośliny doniczkowe do prawidłowego wzrostu potrzebują nawozu, który dostarczy im odpowiednich ilości składników odżywczych. Szukasz produktu, który będzie poprawiał jakość gleby, a przy tym będzie w 100% eko oraz całkowicie bezpieczny dla ludzi i środowiska? W takim razie koniecznie zdecyduj się na biohumus! W KwiatyDonice oferujemy go w różnych wariantach - sprawdź, jakich!

Biohumus: nawóz naturalny, po który warto sięgnąć

Biohumus, potocznie określany jako nawóz z dżdżownic kalifornijskich, jest produktem, który doskonale sprawdza się w roli naturalnej pożywki dla roślin. Powstaje on dzięki pracy wspomnianych dżdżownic, które trawiąc kompost, torf i odpady spożywcze nasycają podłoże mikroorganizmami. Z takiego wermikompostu wytwarzana jest woda, stanowiąca źródło wielu wartościowych składników - i to właśnie jest biohumus.

Nawóz naturalny biohumus zapewnia roślinom idealne warunki do wzrostu, a także przyczynia się do ich lepszego kwitnienia. Doskonale sprawdza się przy roślinach domowych i ogrodowych. A przy tym jest niezwykle bezpieczny: z nim nie musisz się martwić o przenawożenie swoich kwiatów.

Jaki nawóz biohumus znajdziesz w naszej ofercie? 

W KwiatyDonice dbamy o różnorodne potrzeby naszych klientów, w związku z czym oferujemy nawóz z dżdżownic w różnych formach. Znajdziesz tu biohumus w płynie, ale i biohumus granulowany, dzięki czemu możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę.

A jakie typy proponujemy? W dostępnej ofercie nie brakuje nawozu ukierunkowanego na rośliny doniczkowe, kwitnące czy zielone, ale i warzywa, zioła i owoce. Proponujemy zarówno biohumus uniwersalny, jak i ten przeznaczony do konkretnych typów roślin, np. storczyków. A jeśli potrzebny Ci biohumus na trawnik, to też go tu odnajdziesz! 

W naszej ofercie biohumus dostępny jest w butelkach o różnej pojemności, m.in. 0,5 l czy 1 l. Rozważ, który z nich będzie dla Ciebie najkorzystniejszą opcją, a zyskasz pewność, że sięgasz po ten właściwy. Zapraszamy do zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium