kwiatydonice.pl
Czym się wyróżniamy?

Zawsze świeże i zdrowe rośliny

Jesteśmy sklepem typowo ogrodniczym. Każda roślina rośnie w odpowiednich warunkach, jest pielęgnowana przez osoby doświadczone w branży oraz posiada paszport gwarantujący legalne źródło pochodzenia. Kupując u nas, możesz być pewny profesjonalnie zapakowanych roślin najwyższej jakości.
 
Dostawy roślin mamy niemal codziennie. Sprowadzamy setki kwiatów prosto od polskich i zagranicznych producentów, więc zawsze otrzymujesz świeży towar.

 

Bezpieczny transport

Nasze wieloletnie doświadczenie związane z wysyłką towarów pozwala nam w 99% przypadków trafnie zdiagnozować warunki pogodowe i zminimalizować ryzyko uszkodzenia termicznego lub mechanicznego roślin. System był dopracowywana przez lata, co pozwoliło usunąć wszelkie potencjalne zagrożenia.
 
Jeśli mimo wszystko zamówiona roślina dozna uszczerbku w transporcie (to się może zdarzyć w każdej branży) - ZAWSZE ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIERZEMY NA SIEBIE. Kupując u nas niczym nie ryzykujesz.

 

Zawsze realne zdjęcia z aktualnej partii

W odróżnieniu od innych sklepów, rośliny prezentowane na aukcjach posiadają realne i aktualne zdjęcia. Nie ma sytuacji, że zdjęcia pochodzą z Internetu lub prezentują większą roślinę niż sprzedawana. Jeśli to Cię nie przekonuje, możemy na życzenie wysłać dodatkowe fotografie konkretnego egzemplarza, który do Ciebie trafi.

 

Zawsze pomożemy

Cenimy sobie dobre relacje z klientami. Nie chcemy być tylko sklepem, ale także miejscem, gdzie możesz zdobyć niezbędne informacje na temat doboru rośliny czy pielęgnacji. Wręcz nalegamy, aby w razie niepewności skontaktować się z nami. Zawsze pomożemy w doborze rośliny do miejsca, właściwej donicy czy nawozu. Po zakupie nadal możesz liczyć na naszą pomoc w uprawie. Naszym celem jest tworzyć sklep, w którym ludzie lubią robić zakupy i do którego będą wracać w przyszłości.

 

Rekomendacje klientów

Tysiące klientów z całej Polski robi u nas zakupy internetowe i ich opinia i komentarze są naszą najlepszą rekomendacją. To co robimy staramy się robić jak najlepiej, bo to nie tylko nasza praca, ale także pasja. 

Sprawdź opinie na nasz temat :) 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium