kwiatydonice.pl
O nas

Kilka słów o kwiatydonice.pl

W branży kwiatowo-ogrodniczej działamy już od kilku dekad. Jeszcze kilkanaście lat temu sprzedając kwiaty na giełdzie nie mieliśmy pojęcia co to jest internet i jakie w przyszłości będzie stwarzał możliwości rozwoju handlu. 

Sklep internetowy kwiatydonice.pl, który otworzyliśmy w 2012 roku, jest dla nas naturalną koleją rzeczy, bo chcemy podążać za Klientami. W krótkim czasie z lokalnej firmy staliśmy się firmą ogólnopolską. Kamieniem milowym w naszej działalności było uruchomienie internetowej sprzedaży żywych roślin. Jako jedni z nielicznych w kraju rozpoczęliśmy sprzedaż tego typu asortymentu właśnie w taki sposób. 

Dziś z dumą możemy napisać, że nasze już kilkuletnie doświadczenie w e-handlu żywymi roślinami doniczkowymi zaowocowało bardzo dużym gronem zadowolonych Klientów w całym kraju, którzy wracają do nas i polecają innym. 

Gwarantujemy produkty i obsługę na najwyższym poziomie. Dostarczamy najlepszej jakości rośliny, które zapakowane są w profesjonalny sposób. Takie rozwiązanie pozwala zniwelować ryzyko uszkodzenia w trakcie transportu do Klientów. Testy przy tworzeniu autorskiego systemu pakowania trwały wiele miesięcy. Wszystko z troską o dobro transportowanych roślin oraz oczywiście zadowolenie naszych Klientów, którzy otrzymują rośliny w nienaruszonym stanie. 

Misją naszej firmy jest dostarczanie kwiatów do mieszkań i biur wprowadzając naturalny klimat do każdego wnętrza oraz podnoszenie jakości usług w branży e-handlu. Zadowolony klient jest dla nas motywacją do dalszej pracy.
 

Zapraszamy do świata przepięknych kwiatów i donic!

 

 


 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium