kwiatydonice.pl

Środek grzybobójczy Sylit 65 WP 10g

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Pobranie tylko do 500zł, Paczkomaty dla roślin poniżej 60cm sprawdź formy dostawy
Cena: 16,99 zł 16.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod EAN: 5906992573001

Opis

Środek grzybobójczy Sylit 65 WP 10g

środek grzybobójczy

Syllit 65 WP to preparat grzybobójczy do stosowania zapobiegawczo oraz interwencyjnie w ochronie warzyw, roślin sadowniczych oraz ozdobnych w ogrodach przydomowych i ogródkach działkowych. Doskonale radzi sobie z parchem jabłoni i gruszy, plamistością liści drzew pestkowych, torbielą śliw oraz kędzierzawością brzoskwiń.

Jak stosować Syllit 65 WP?
Środek występuje w formie proszku do sporządzenia zawiesiny wodnej. Preparat należy stosować poprzez oprysk przy pomocy opryskiwaczy ręcznych lub ciśnieniowych. Oprysk musi zostać wykonany bardzo dokładnie i skrupulatnie. Należy dokładnie pokryć cieczą całą roślinę, wszelkie zakamarki oraz spodnie strony liści.
Preparat ma działanie kontaktowe, dzięki czemu działa bardzo szybko i skutecznie.
Na jakie choroby stosować Syllit 65 WP?

  • parch jabłoni,
  • parch gruszy,
  • plamistości liści, 
  • kędzierzawość liści brzoskwini,

 

Zawartość substancji biologicznie czynnej: dodyna/octan 1-dodecyloguanidyniowy (związek z grupy pochodnych guanidyny) - 65%

 


„Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdorazowym użyciem zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi na etykiecie i informacjami dotyczącymi produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka.

Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych na etykiecie. Nabycie środka ochrony roślin mogą dokonywać osoby pełnoletnie, posiadające kwalifikacje wymagane od osób kupujących środki ochrony roślin określone w art.28 Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 16 grudnia 2016r. (Dz.U. z 2017 r. poz. 50)”

Koszty bezpiecznej dostawy Pobranie tylko do 500zł, Paczkomaty dla roślin poniżej 60cm

Pobranie dostępne dla zamówień do kwoty 500zł
 
 
Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium