kwiatydonice.pl

Środek owadobójczy Mospilan 20 SP 1,25g

Dostępność: brak towaru
Cena: 11,99 zł 11.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod EAN: 5907487102386

Opis

Środek grzybobójczy Mospilan 20 SP 5ml

Środek owadobójczy

 

Mospilan 20 SP jest środkiem owadobójczym w formie proszku rozpuszczalnego w wodzie, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników ssących i gryzących. Na roślinie działa powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie. Zwalcza mszyce i tarczniki, stonkę, ćmę bukszpanową, opuchlaki oraz inne szkodniki. Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych

Sposób stosowania
Przed użyciem proszek należy rozpuścić w wodzie w odpowiedniej dawce. Przygotowaną zawiesiną należy dokładnie pokryć zaatakowane rośliny, z uwzględnieniem wszelkich zakamarków i spodnich stron liści. Oprysk należy wykonywać za pomocą opryskiwacza ręcznego lub ciśnieniowego.

Pojemność: 1,25g
Producent: 
Substral

 

 

 

 

 
„Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdorazowym użyciem zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi na etykiecie i informacjami dotyczącymi produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka.
Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych na etykiecie. Nabycie środka ochrony roślin mogą dokonywać osoby pełnoletnie, posiadające kwalifikacje wymagane od osób kupujących środki ochrony roślin określone w art.28 Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 16 grudnia 2016r. (Dz.U. z 2017 r. poz. 50)”
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium