kwiatydonice.pl

Środek owadobójczy Polysect Areozol 400ml

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Pobranie tylko do 500zł, Paczkomaty dla roślin poniżej 60cm sprawdź formy dostawy
Cena: 42,99 zł 42.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod EAN: 5907487102140

Opis

Środek owadobójczy Polysect Areozol 400ml

środek owadobójczy

Polysect - do stosowania na szeroki zakres owadów. Preparat w formie aerozolu przeznaczony do ochrony roślin ozdobnych rosnących w naszych domach, na balkonach i przydomowych ogrodach. Ma bardzo szeroki zakres działania, świetnie sprawdzi się w walce z mszycą, jak tez innymi owadami żywiącymi się sokiem i innymi częściami roślin. Niszczy większość najpopularniejszych, a zarazem trudnych do zwalczenia szkodników, jak mszyce, przędziorki, wełnowce, miseczniki, mączliki, a nawet gąsienice.

Polysect w formie gotowego do użytku środku owadobójczego, zamkniętego w wygodnym opakowaniu. Ma działanie zarówno kontaktowe jak i systemiczne. Oznacza to, że błyskawicznie niszczy opryskane szkodniki i szybko wnika w zielone części roślin. Przemieszcza się wraz z sokami roślinnymi i przez co najmniej 14 dni chroni rośliny przed kolejnymi atakami owadów. Ważne jest, by dokładnie opryskać zarówno górną, jak i dolną stronę liści. Polecany jest szczególnie do ochrony róż oraz wielu domowych oraz balkonowych kwiatów zielonych i kwitnących.

Zawartość substancji aktywnej
acetamipryd (insektycyd z grupy neonikotynoidów) - 0,05 g/l.

Gotowy do użycia, wystarczy spryskać całą roślinę. Nie musisz zastanawiać się, w jakich proporcjach rozpuścić substancję. Wszystko bez brudzenia rąk.  

 


Zwalcza

  • mszyce
  • gąsienice
  • przędziorki
  • mączliki 
  • wełnowce

 


„Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdorazowym użyciem zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi na etykiecie i informacjami dotyczącymi produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka.

Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych na etykiecie. Nabycie środka ochrony roślin mogą dokonywać osoby pełnoletnie, posiadające kwalifikacje wymagane od osób kupujących środki ochrony roślin określone w art.28 Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 16 grudnia 2016r. (Dz.U. z 2017 r. poz. 50)”

Koszty bezpiecznej dostawy Pobranie tylko do 500zł, Paczkomaty dla roślin poniżej 60cm

Pobranie dostępne dla zamówień do kwoty 500zł
 
 
Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium