kwiatydonice.pl

Środek owadobójczy Polysect Hobby Substral 800ml

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Pobranie tylko do 500zł, Paczkomaty dla roślin poniżej 60cm sprawdź formy dostawy
Cena: 41,99 zł 41.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod EAN: 5907487104366

Opis

Środek owadobójczy Polysect Hobby Substral 800ml  

środek owadobójczy

Polysect Spray Naturen Hobby to insektycyd w postaci cieczy przeznaczony do bezpośredniego stosowania, specjalnie stworzony do ochrony roślin ozdobnych. Środek ten zapewnia skuteczną ochronę przed szerokim spektrum powszechnie występujących i uciążliwych szkodników, które mogą atakować rośliny ozdobne w ogrodach przydomowych, na działkach ogrodowych oraz w ogrodach. Polysect Spray Naturen skutecznie zwalcza m.in. mszyce, przędziorki, mączlików, miseczniki, tarczniki, wełnowce, skoczków, gąsienice motyli oraz poskrzypki liliowe.

Preparat działa powierzchniowo i zawiera olej rzepakowy oraz naturalne pyretryny. Olej rzepakowy działa fizycznie, tworząc cienką warstwę oleju na ciele szkodnika, co uniemożliwia mu oddychanie. Pyretryny są ekstraktem z kwiatów roślin z rodzaju Chrysanthemum, charakteryzującym się wysoką aktywnością owadobójczą, co gwarantuje szybki i skuteczny efekt ochrony przed szkodnikami. Pierwsze efekty działania preparatu można zauważyć już po 24 godzinach od jego zastosowania.

Gotowy do użycia, wystarczy spryskać całą roślinę. Nie musisz zastanawiać się, w jakich proporcjach rozpuścić substancję. Wszystko bez brudzenia rąk.  

 


Zwalcza we wszystkich stadiach (jajeczka, larwy, osobniki dorosłe):

  • mszyce
  • wełnowce
  • miseczniki
  • przędziorki
  • mączliki
  • tarczniki
  • gąsienice motyli
  • skoczki
  • poskrzypki liliowe 

„Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdorazowym użyciem zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi na etykiecie i informacjami dotyczącymi produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka.

Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych na etykiecie. Nabycie środka ochrony roślin mogą dokonywać osoby pełnoletnie, posiadające kwalifikacje wymagane od osób kupujących środki ochrony roślin określone w art.28 Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 16 grudnia 2016r. (Dz.U. z 2017 r. poz. 50)”

Koszty bezpiecznej dostawy Pobranie tylko do 500zł, Paczkomaty dla roślin poniżej 60cm

Pobranie dostępne dla zamówień do kwoty 500zł
 
 
Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium