kwiatydonice.pl

Środek owadobójczy Spruzit spray 500ml

Dostępność: brak towaru
Cena: 33,99 zł 33.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod EAN: 5902341105374

Opis

 

środek owadobójczy SPRUZIT

Środek owadobójczy Spruzit spray 500ml

Spruzit to preparat owadobójczy zawierający naturalne olejki roślinne, w tym olejek rycynowy i olejek z nasion neem. Działa on skutecznie przeciwko wielu szkodnikom roślin, takim jak mszyce, przędziorki, pchełki, a także larwy i dorosłe stadia innych owadów szkodliwych. Spruzit działa poprzez zaburzenie oddychania i trawienia owadów, co prowadzi do ich śmierci. Jest to środek przyjazny dla środowiska, ponieważ nie zawiera substancji chemicznych o długotrwałym działaniu. Może być stosowany w ogrodach, szklarniach oraz w uprawach roślin doniczkowych. Przed użyciem zawsze warto zapoznać się z instrukcją producenta oraz przestrzegać zaleceń dotyczących bezpieczeństwa.

 


 

środek owadobójczy

Zalety:

 

  • Prosty w użyciu.

  • Gotowy do użycia - odpowiednio rozcieńczony, przeznaczony dla użytkowników nieprofesjonalnych.  

  • Zwalcza wełnowce, przędziorki, mszyce, mączliki, wciornastki, miseczniki.

  • Do stosowania na roślinach ozdobnych oraz niektórych warzywach.

„Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdorazowym użyciem zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi na etykiecie i informacjami dotyczącymi produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka.

Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych na etykiecie. Nabycie środka ochrony roślin mogą dokonywać osoby pełnoletnie, posiadające kwalifikacje wymagane od osób kupujących środki ochrony roślin określone w art.28 Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 16 grudnia 2016r. (Dz.U. z 2017 r. poz. 50)”

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium