kwiatydonice.pl

Skrzydłokwiaty

Skrzydłokwiat (Spathiphyllum)

Elegancka i hipnotyzująca roślina ozdobna. Dzięki swoim wielkim ciemnozielonym liściom oraz zjawiskowym białym kwiatom będzie przyciągała wzrok i budziła wrażenie. Liście skrzydłokwiatu dodadzą uroku i ożywią każde pomieszczenie, a ponadto oczyszczą, dotlenią i poprawią wilgotność powietrza.  Skrzydłokwiat nie potrzebuje jasnego stanowiska. Niektóre odmiany spathiphyllum potrafią kwitnąć kilka razy do roku.  

Jedna z wewnętrznych roślin domowych, która świetnie ożywia różnorodne wnętrza. Rosnące ku górze intensywne zielone liście i białe kwiaty to jego znaki rozpoznawcze, zachwycające swoją obecnością w wielu miejscach. W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz różnorodne skrzydłokwiaty. Sprawdź koniecznie, co możemy Ci zaproponować!

Kwiat Spathiphyllum - roślina idealna dla początkujących

Kwiat doniczkowy skrzydłokwiat to świetny wybór dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z domową roślinnością i poszukują tej niewymagającej, prostej w pielęgnacji. Skrzydłokwiat w doniczce wystarczy postawić w półcienistym stanowisku, w którym nie będą docierały do niego bezpośrednie promienie słońca. 

Jeśli zaś chodzi o podlewanie, konieczne będzie dostarczenie mu wody 1-2 razy w tygodniu. A gdy będzie mu jej brakowało - sam się zorientujesz po wyglądzie liści, które po prostu delikatnie omdleją. 

Skrzydłokwiat Spathiphyllum: co możemy Ci zaproponować?

W naszym sklepie internetowym roślina skrzydłokwiat dostępna jest w kilku odmianach, co umożliwi Ci dobranie jej do swoich upodobań czy potrzeb. Znajdziesz tu kwiat skrzydłokwiat o niewielkiej wysokości, np. 25 cm, jak i te duże okazy, osiągające nawet 120 cm wysokości. 

Jakie korzyści przynosi skrzydłokwiat?

Skrzydłokwiat to roślina, która nie tylko pięknie udekoruje Twoją przestrzeń mieszkania czy biura, ale także przyczyni się do poprawy jakości powietrza w jego obrębie. Są one bowiem naturalnymi oczyszczaczami, które pochłaniają toksyny. Dzięki temu możesz się cieszyć czystym powietrzem, a tym samym lepszym samopoczuciem i znacznie bardziej komfortowym snem.

A to nie wszystko, co możesz uzyskać dzięki obecności skrzydłokwiatu w domu! Te niezwykle zielone liście są świetnymi oczyszczaczami, ale i nawilżaczami. Podnoszą one wilgotność powietrza w pomieszczeniu, w którym się znajdują, co ułatwia oddychanie.

Wybierz skrzydłokwiat z naszej oferty do swojej roślinnej kolekcji i ciesz się świetnymi korzyściami zdrowotnymi oraz doskonałą dekoracją przestrzeni, jakie zapewnia jego obecność!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium