kwiatydonice.pl

Środek owadobójczy długo działający do bukszpanu 100 ml Substral

Dostępność: brak towaru
Cena: 39,99 zł 39.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.7
Kod EAN: 5907487103055

Opis

SUBSTRAL POLYSECT 005 SL ULTRA
Jest środkiem owadobójczym w formie koncentratu do spożądzania emulsji wodnej o działaniu kontaktowym i żołądkowym przeznaczonym do zwalczania mszyc i innych owadów ssących w amatorskiej uprawie w ogrodach przydomowych i na działkach rekreacyjnych na terenie otwartym
( w gruncie) lub pod osłonami (szklarnie tunele i rozsadniki przydomowe) i niektórych rośłin warzywnych uprawianych pod osłonami.

Środek zwalcza mączlika, mszyce oraz wiele innych szkodliwych owadów ssących takich jak miseczniki, wełnowce, ponadto znacząco ogranicza występowanie wciornastków.   

Środek działa szybko  - rezultaty widoczne są w 24 godziny. Na roślinie działa powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie.
Działanie sytemiczne oznacza , że preparat jest szybko pobierany przez zielone części roślin i jest przemieszczany wraz z sokami po całej roślinie.  Owady żywiąc się sokami rośliny giną nawet, jeśli nie zostały bez pośrednio opryskane. 
Opady deszczu, zmywanie środka z powierzchni rośli oraz wpływ promieni słonecznych nie mają istotnego znaczenia w przypadku środka charakteryzującego się działaniem systemicznym.
Skutkuje to dłuższą ochroną przed mszycami niż w przypadku opryskiwania środkami o innym sposobie działania.
Środek jest formulacją zabezpieczającą rośliny przed wtórnymi  nalotami mszyc przez okres 21 dni.
Preparat zabezpiecza całąrośłinę łącznie z jej nowymi przyrostami.
 
Zawartość substancji czynnej:
Insektycyd z grupy neonikotynoidów Acetamipryd - 5 g/l (0,5%). 

Sposób stosowania
Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych  
wystarczy do przygotowania 10 l roztworu.
dawkowanie 10ml środka na 1 litr wody

„Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdorazowym użyciem zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi na etykiecie i informacjami dotyczącymi produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka.
Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych na etykiecie. Nabycie środka ochrony roślin mogą dokonywać osoby pełnoletnie, posiadające kwalifikacje wymagane od osób kupujących środki ochrony roślin określone w art.28 Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 16 grudnia 2016r. (Dz.U. z 2017 r. poz. 50)”

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium