kwiatydonice.pl

Środek owadobójczy ORTUS 05SC na przędziorka 5ml

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Pobranie tylko do 500zł, Paczkomaty dla roślin poniżej 60cm sprawdź formy dostawy
Cena: 15,99 zł 15.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod EAN: 5907102009229

Opis

Środek owadobójczy ORTUS 05SC na przędziorka 5ml

bombki

ORTUS 05 SC

To preparat dedykowany do zwalczania przędziorków i szpecieli na wszystkich rodzajach upraw: na warzywach, owocach, drzewach i krzewach owocowych, a także na roślinach ozdobnych, w tym na iglakach. Środek może być wykorzystywany zarówno przez ogrodników profesjonalnych, jak i ogrodników amatorów - na działkach i w ogródkach przydomowych. Na szkodniki działa w sposób kontaktowy i żołądkowy, wykazuje bardzo dużą skuteczność i zwalcza wszystkie ruchome stadia rozwojowe przędziorków.

Preparat jest sprzedawany w skoncentrowanej postaci. Przed użyciem koncentrat należy rozcieńczyć wodą w odpowiedniej dawce. Przygotowaną zawiesiną należy dokładnie pokryć zaatakowane rośliny, z uwzględnieniem wszelkich zakamarków i spodnich stron liści. Oprysk należy wykonywać za pomocą opryskiwacza ręcznego lub ciśnieniowego.

Pojemność: 5ml
Producent: 
Sumin

 

 

 

 

 
„Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdorazowym użyciem zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi na etykiecie i informacjami dotyczącymi produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka.
Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych na etykiecie. Nabycie środka ochrony roślin mogą dokonywać osoby pełnoletnie, posiadające kwalifikacje wymagane od osób kupujących środki ochrony roślin określone w art.28 Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 16 grudnia 2016r. (Dz.U. z 2017 r. poz. 50)”

Koszty bezpiecznej dostawy Pobranie tylko do 500zł, Paczkomaty dla roślin poniżej 60cm

Pobranie dostępne dla zamówień do kwoty 500zł
 
 
Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium